8538 Skåltallrik
China, diameter: 28,
Sold: SEK 900
Sold den 12 november 2012 -
7211 Skåltallrik
China, diameter: 33,
Sold: SEK 800
Sold den 5 november 2012 -
3339 Skåltallrikar
one pair, China, diameter: 21,
Sold: SEK 8000
Sold den 22 oktober 2012
2667 Skåltallrikar
2st, Kina 1700-tal, diameter: 23 (skador)
Sold: SEK 350
Sold den 3 mars 2008